KÖŞE YAZARLARI

RESİM GALERİSİ

2012-2013 STSL Şampiyonu GalatasarayÖzel ÇalışmalarGalatasaray Tribünleri

ANKETLERİMİZ

HAVA DURUMUHavadurumu

HABERLER > MANŞET > SON DAKİKA > VİTRİN

Adalet adına destur!

Adalet adına destur!

 

2013-08-23 13:20:37

Destur diyerek başladım söze; Duygusal olarak çok farklı bir 48 saat yaşadım. Bilen bilir hiç kıvıramam Adaleti satanın yanına İmparatoru yakıştıramadım. Ama sonra bir düşündüm bu adaleti satana mı darbe? Yoksa adaleti getirecek olanlar için bir başlangıç mı? 


Fatih hoca'yı 15 seneye yakın bir süredir tanırım. Hiçbir zaman Galatasaray için bile olsa çıkar istekleri içinde olmamıştır. Hatalı olduğunda çıkıp hatalıyım demiş ve cezası neyse verilmesini bizzat kabul etmiştir. Şimdi adaleti kendi yoluna ışık kabul eden bir insanın attığı bu imzanın altından adalet için atılan ilk adım anlamını çıkarırsam yanlış mı düşünmüş olurum?

Evet yalan yok istemedik hocamızı böyle bir TFF ile paylasmayı ama sanmasınlar ki Fatih Terim'i yalnız bırakıp birbirimize düşeriz biz yine beraberiz.

Herkesin dilinde aynı isyan var, "Ama biz bu TFF'ye savaş açtık" hep beraber savaş açtık. Hatta ben imzalar atılmasın diye isyan ettim: "Değil İmparator, Malzemeci bile bu TFF ile çalışsa kaldıramam dedim" Belki de biz Şunu unuttuk bir düzeni o düzenin merkezinin uzağında kalarak değiştiremezsiniz. 

Fatih Terim'in, TFF'ye attığı adım İstinye'de adalet ışığının yandığının göstergesidir. Türkiye'de herkes şunu kabul etti. Futbolun bir tane lideri var o da Galatasaray ve Fatih Terim. Bütün camianın içinden isimleri denediler hiçbiri Türk futboluna bir arpa boyu yol aldıramadı. Galatasaraylılar her geldiğinde bütün ülkeye gururlu tablo yaşattılar. Bunu inkar eden taş olur kimse kusura bakmasın.

Galatasaray adına karşı savaş açanlar yıllardır Türk futbolunun lideri olma yönetme adı altında resmen çamurun içerisine soktular. Futbolumuza bulaşan bu çamuru temizlemek için gereken kudret, güç ve başarı yine Galatasaraylılar da olduğu düşüncesiyle aklınıza gelen herkes Florya'ya akın ederek, "Gelin ülkenin futbolunu kurtarın" dedi. 

İşte o kurtarıcılar para pul istemeden bayrağı eline aldı ama. İşte o ama çok önemli çünkü şunu biliyorum, parayı pul edenler Ülke menfaatine ters işler yapanlara çanak tutmazlar. Eğer adalet terazisini bozan TFF yönetimi tez zamanda değişmezse herkesin işte budur dediği adaletli ortam sağlanmazsa, Türk futbolunun yeni bir altın çağa girecek adımı atacak projeler için koşulsuz şartsız destek sözü verilmese Galatasaray'ın evlatlarını bu kirli düzenin içine girmeye kimse ikna edemezdi.

Bunun için dostlar yıllardır Türk futbolunu kendi çıkarı için kullanıp bataklığa sokanların karşısına yine Adaletin Aslan gibi neferleri dikilmiştir. Bir büyüğüm dediki; "Galatasaray'ı herkes sever ama unutmayın Fatih Terim bir başka sever." Şu da bir gerçektir ki Eğer armanın bu süreçte zarar göreceği düşünülürse tercih edilecek yol da İstinye değil Florya olacaktır. 

SON CÜMLEM; Eğer Galatasaray zarar görür ve kimse müdahale etmezse yine ilk isyan ateşini yakanın ben olacağımdan da kimsenin şüphesi olmasın. Ben bu yazıyı insanları mutlu etmek için yada yalakalık için yazmadım. Türk futbolunu bataklığa düşürenlerin bittiğinin ve temizlik operasyonunun başladığının hissiyatını hissettiğim için yazdım.

Acısa da canımız sonunda doğacaksa Adalet güneşi yine biz sabır der susarız.

Şeytanın senaristleri unutmasın ki her filmi onlar başlatır ama sonunu GALATASARAY yazar 

https://twitter.com/alpermertt


( Bu haber 6536 kez görülmüştür )


YAZAR : ait diğer haberlerini görmek için tıklayınız...


Yorumlarınız

Ad,Soyad
İleti Adresiniz
Bize Nereden Ulaştınız

ÖNEMLİ

-Yorum yapan kişi bilgileri kesinlikle gizlidir.Herhangi bir reklam amaçlı kullanılmaz.

-Buradaki yapılan yorumlar denetim altındadır,onaylandığında sitede yayınlanır


BENZER DİĞER HABERLER1


 Hakkımızda  |  Reklam Fiyatları Bize Ulaşın                          GS Haber Portalı Sitesi - İSTANBUL                                      
sanalbasin.com üyesidirSAVEAJANS