KÖŞE YAZARLARI

RESİM GALERİSİ

2012-2013 STSL Şampiyonu GalatasarayÖzel ÇalışmalarGalatasaray Tribünleri

ANKETLERİMİZ

HAVA DURUMUHavadurumu

HABERLER > SON DAKİKA > VİTRİN

GSTV ve Bahri Havadır Sorunsalı!

GSTV ve Bahri Havadır Sorunsalı!

2013-09-04 12:15:08

 


Galatasaray Yönetimine Açık Mektup

Uzunca bir süredir Galatasaray TV hakkında olumsuz onlarca eleştiri oldu. Yazıldı, çizildi. Bu eleştiriyi en başında yapan ve savunan, kulüp kanalımız böyle olmamalı diye savunanlardan biri de nacizane benim. Galatasaray 2 senedir Ünal Aysal ve Fatih Terim işbirliği ile gerek futbol, gerek idari gerek de finansal açıdan oldukça yol kat ettiği aşikardır. Bu süreçte yapılanmaya giden GSTV belli bir yol katetti muhakkak ancak biz, yani Galatasaray taraftarının tepkisini azaltmaya yetmedi.  


Ben daha önce GSTV'ye misafir olup, gözlem yapma imkanı buldum belki bu yazacaklarım sebebiyle bir daha böyle bir keyiften mahrum kalabilirim ancak işler birazcık yoluna girecek, yönetim tarafından kanalın bazı bilinmeyen yönleri düzeltilecekse pekala bu keyiften mahrum olabilirim.

Televizyon sektöründe olduğu gibi kanaldaki yaşam aslında cidden oldukça yorucu ve bir o kadar stresli...

Galatasaray televizyonunda çalışan insanlardan bahsediyorum, aslında Galatasaray için gerçekten didinenlerden...  Galatasaray gibi büyük bir ailenin Televizyonuna biraz daha yatırım yapılıp, özen gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Düşük ücret almalarına rağmen sabahtan akşama 18 saat kanalda kalıp evinin yolunu zor bulan çalışanlar var. Hastalık ve ailevi durumları saymıyorum bile, ne demişler önce aşk diye çalışan insanlar var!

Kanaldaki program formatlarına gelelim bir de.. Kanalda gerçekten Bahri Havadır projesi olup taraftarın beğenmediği o kadar program var ki!

Fantastik üçlü, sonradan gurme gibi programlar seyirci kitlesine hiç mi hiç hitap etmemekle birlikte, yanlış uygulanan yayın politikası sonucunda kanal çalışanları taraftara açık hedef haline getirilmişlerdir!

Ben yaptım oldu anlayışı ile hareket eden Bahri Havadır taraftarın hiçbir gözlemine kulak asmıyor ve adeta bizim kanalımızı, bize yani Galatasaray'a karşı dolduruyor. Bu salt benim görüşüm değil tabii ki. Sadece bazı kapalı konuları açmak istiyorum. Argüman derseniz adres Galatasaray taraftarıdır.

Galatasaray taraftarı adına konuşmak asla benim haddime değildir ancak bir noktaya temas etmek isterim özellikle. Her kulvarda başarıyı, Avrupa'nın en büyük kulübü olmayı hedefleyen bir camia olarak Barca günlüğü yayınlanmasından büyük üzüntü duydum. Ben rakiplerimizin günlüklerini değil, onlara karşı alacağımız zaferleri izlemek istiyorum.

Bir de Güzellik kraliçemiz var tabii, pardon ikincimiz...

24 saatin 22 saati bu hanım kızımızın teaser'ı dönerken bize ne anlatılmaya çalışılıyor? Biz kanalda güzellik kraliçesi görmek isteyen bir kafa yapısına mı sahibiz? Hayır. Aslında biz, bizim takımımızı, kısaca sevgimizi ekranda temsil edecek birini görmek istiyoruz.

Derseniz ki, pekala Özge Çağıl bu vasıflara sahip mi? Bilmiyorum ve açıkçası ilgilenmiyorum...

Neden mi?

Sektöre sıfır tecrübe ile "bir haber müdürü kanalıyla" giren ve ciddi anlamda tecrübesiz olan bir çalışana verilen ücretin yüksekliğini anlamak mümkün değil çünkü!

Not: Haber müdürünün ismi bende saklıdır.

Bahri Havadır'ın asla ve kati suretle Galatasaray Televizyonunun ve Galatasaray'ın ağırlığını taşıyamadığı aşikardır.

2 senede bu kadar yol alan yönetimimizin bu konuda doğru kararı alıp, Galatasaray menfaat, ilke ve doğruları içerisinde hareket edip Galatasaray Televizyonu'nu hak eden ellere teslim edeceğini düşünüyorum.


Saygılarımla,


İmza: Bir Galatasaray Taraftarı

https://twitter.com/tandemibozmak

 

 


( Bu haber 10590 kez görülmüştür )


YAZAR : ait diğer haberlerini görmek için tıklayınız...


Yorumlarınız

Ad,Soyad
İleti Adresiniz
Bize Nereden Ulaştınız

ÖNEMLİ

-Yorum yapan kişi bilgileri kesinlikle gizlidir.Herhangi bir reklam amaçlı kullanılmaz.

-Buradaki yapılan yorumlar denetim altındadır,onaylandığında sitede yayınlanır


BENZER DİĞER HABERLER1


 Hakkımızda  |  Reklam Fiyatları Bize Ulaşın                          GS Haber Portalı Sitesi - İSTANBUL                                      
sanalbasin.com üyesidirSAVEAJANS