KÖŞE YAZARLARI

RESİM GALERİSİ

2012-2013 STSL Şampiyonu GalatasarayÖzel ÇalışmalarGalatasaray Tribünleri

ANKETLERİMİZ

HAVA DURUMUHavadurumu

HABERLER > SON DAKİKA > VİTRİN

Adnan Nas, Fatih Terim'e iddia edilen sözleri sarfetmediğini açıkladı

Adnan Nas, Fatih Terim'e iddia edilen sözleri sarfetmediğini açıkladı

2013-09-18 17:38:00

Real Madrid karşısında alınan ağır yenilginin ardından sarfettiği iddia edilen sözlerle gündeme gelen Galatasaray Genel Sekreteri Adnan Nas, iddiaları yalanladı.

"Ben hiçbir yere demeç vermedim"
 
Galatasaray Genel Sekreteri Adnan Nas'ın, “Terim, Fenerbahçe'yi de çalıştırsın onlara da biraz zaman ayırsın" dediği iddiaları hem sarı kırmızılı camiada hem de spor kamuoyunda büyük yankı bulmuştu. Olaya tanıklık edenler Radyospor'a verdiği bilgide bu sözlerin sarfedildiğini ifade ettiler.
 
NAS'DAN YANIT GELDİ
Real Madrid maçı sonrası gündeme gelen o sözlerle tüm bu eleştiri oklarını üzerine çeken Nas ise NTV Spor'a özel açıklamalarda bulundu. Nas, kendisinin bu yönde bir açıklamasının olmadığını söyledi.

"SÖYLENTİLERİN AMACI G.SARAY'A ZARAR VERMEK"
Bu söylentilerin Galatasaray'a zarar vermek için çıkarıldığını savunan Nas, "Bu sabah ben de büyük bir şaşkınlıkla bunu öğrendim. Tümüyle suni bir haber imalatıdır. Benim medyaya hiçbir açıklamam ve demecim yok. Ayrıca medya organları bilir ki, Galatasaray'ın geleneğinde böyle bir şey yoktur. Bizim geleneklerimizde teknik işlere karışmak yoktur. Bu haberleri, Galatasaray'a zarar vermek isteyen bir organizasyon olarak görüyorum. Her samimi Galatasaraylı da bunun farkındadır" diye konuştu.
 
Doğruluğunun öğrenilmeden haber yapılmasının yanlış olduğunu da dile getiren Nas, "Bu haberi yapan arkadaş da başka yerden duyduğunu söylemiş. Artık böyle komplo teorileriyle uğraşmaktan, kendi işlerimize vakit duyamaz olduk. Biz de herkesin bir görevi vardır, herkes kendi işini yapar. Hepimizin ayrı ayrı demeç verme gibi bir alışkanlığı yok, ayrıca ben hiçbir yere de demeç vermedim. Doğruluğunu benden öğrenmeden haber yapılması etik değil" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim'in Milli Takım'ı çalıştırmasından mutlu olmadıklarını dile getiren Adnan Nas, "Bundan mutlu değiliz, bunu başkanımız da açıkladı. Ancak bizim elimizde olan bir şey değil. Anlaşılıyor ki TFF'nin böyle bir görevlendirme yapması mümkünmüş. Bizim insiyatifimizde olsa böyle bir şey istemezdik" diye konuştu.( Bu haber 1566 kez görülmüştür )


YAZAR : ait diğer haberlerini görmek için tıklayınız...


Yorumlarınız

Ad,Soyad
İleti Adresiniz
Bize Nereden Ulaştınız

ÖNEMLİ

-Yorum yapan kişi bilgileri kesinlikle gizlidir.Herhangi bir reklam amaçlı kullanılmaz.

-Buradaki yapılan yorumlar denetim altındadır,onaylandığında sitede yayınlanır


BENZER DİĞER HABERLER1


 Hakkımızda  |  Reklam Fiyatları Bize Ulaşın                          GS Haber Portalı Sitesi - İSTANBUL                                      
sanalbasin.com üyesidirSAVEAJANS