KÖŞE YAZARLARI

RESİM GALERİSİ

2012-2013 STSL Şampiyonu GalatasarayÖzel ÇalışmalarGalatasaray Tribünleri

ANKETLERİMİZ

HAVA DURUMUHavadurumu

HABERLER > SON DAKİKA > VİTRİN

Melo suçlu değil

Melo suçlu değil

2013-09-23 09:48:51

Melo suçlu değil

Derbi maçın ardından konuşan sarı-kırmızılı kulübün ikinci başkanı Olcay, "İki kulüp adına üzücü bir tablo ortaya çıktı. Olayların nedeni Melo olarak gösterilmemeli" dedi. Stadyumda güvenlik zaafiyeti olduğuna da işaret eden “Turuncu gömlekli güvenlik görevlileri, üzerlerindekini çıkarıp kaçtı. Güvenlik zaafiyeti burada ortaya çıktı”şeklinde konuştu

Galatasaray kulübü İkinci Başkanı Özkan Olcay, olaylı Beşiktaş derbisinin ardından açıklamalarda bulundu. Hem Beşiktaş hem de Galatasaray adına üzücü bir tablo ortaya çıktığını belirterek olayların nedenininn Melo larak gösterilmesinin doğru olmadığını söyledi. Olcay, açıklamasında "Arzu etmediğimiz olaylarla karşı karşıya kaldık. Gelişmelerden dolayı çok üzgünüz. Bugün bize çok kibar ve hassas bir ev sahipliği yapan Beşiktaşlı yöneticilerle aynı duyguları paylaşıyoruz. Galatasaray olarak bu tablo kazanmış olduğumuz bir maçın sevincini yaşayamamamıza neden olmuştur" diye konuştu. Melo'nun hareketini şeref tribününden görebildiği kadarıyla takip ettiğini belirten Olcay, "Melo'yu suçlayarak bu meseleyi çözmeye çalışmak çok yanlış olur" dedi. 

Güvenlik zaafiyeti vardı 
Statta güvenlik zaafiyeti olduğuna da işaret eden Olcay, "Turuncu gömlekli güvenlik görevlileri, üzerlerindekileri çıkarıp kaçmaya başladı. Bu da güvenlik zaafiyetini açıkça gösterir" dedi. Salı günü yönetim kurulunda konuyu görüşeceklerini ifade eden Özkan Olcay, "Hakemin raporu görülmeden bir kanaat getirmem doğru olmaz" dedi. Yaşananların önüne geçebilmek için herkese iş düştüğünü de dile getiren Olcay, "Üzüntüyü de sevinci de hazmetmeliyiz" ifadelerini kullandı.


( Bu haber 832 kez görülmüştür )


YAZAR : ait diğer haberlerini görmek için tıklayınız...


Yorumlarınız

Ad,Soyad
İleti Adresiniz
Bize Nereden Ulaştınız

ÖNEMLİ

-Yorum yapan kişi bilgileri kesinlikle gizlidir.Herhangi bir reklam amaçlı kullanılmaz.

-Buradaki yapılan yorumlar denetim altındadır,onaylandığında sitede yayınlanır


BENZER DİĞER HABERLER1


 Hakkımızda  |  Reklam Fiyatları Bize Ulaşın                          GS Haber Portalı Sitesi - İSTANBUL                                      
sanalbasin.com üyesidirSAVEAJANS