KÖŞE YAZARLARI

RESİM GALERİSİ

2012-2013 STSL Şampiyonu GalatasarayÖzel ÇalışmalarGalatasaray Tribünleri

ANKETLERİMİZ

HAVA DURUMUHavadurumu

HABERLER

(ÖZEL HABER) SEREMONİ GERÇEĞİ

(ÖZEL HABER) SEREMONİ GERÇEĞİ

Galatasaray kulübünü Trabzonspor maçında seremoniye çıkan çocuklar üzerinden eleştirenlere gerçeklerle cevap veriyoruz. Haber araştırılarak yapılır. Onlar yapmadığını biz yaptık ve Galatasaray yönetimine yaşananları sorduk işte gerçekler;

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena mağbedimiz de oynanan Sivasspor maçında emniyet mensuplarının çocukları seremoniye çıkartılıyor. Seremoni sonunda üzerinde Fenerbahçe ve Mersin İdman Yurdu forması olan çocukları aileleri soyunma odasına gidip formaları teslim etmek  yerine tünelin başında bekleyip stadı terk ediyorlar. 

Galatasaray yönetimi de bu durumu TFF'ye yaşanan olayı iletip Trabzonspor maçında 2 forma eksikleri olduğunu belirterek tedarik edilmesi başvurusunda bulunuyor. Ancak TFF yönetimimize, "Sezon sonu olduğu için elimizde forma yok, idare edin" yanıtını veriyor. 

Galatasaraylı yöneticiler de forma tedarik sorumluluğu kendi yetkisinde olan TFF yöneticilerinden gelen talimatı uygulayarak Trabzonspor maçı seremonisine çocukları eldeki formaları giydirerek çıkartıyor. Eksik olan forma sadece Fenerbahçe forması olmadığı Mersin İdman Yurdu formasının da eksik olduğu yapılan haksız eleştiriler ve saldırılar sonunda ortaya çıkıyor. 

Evet, sevgili Galatasaraylılar habercilik adı altında yapılan bu haksız saldırılara tüm gücümüzle gerçekleri yüzlerine vurarak cevap vermeye devam edeceğiz. Biz bu yola Galatasaray düşmanları ve karşı yakanın parayla çalışan askerlerini susturmak gerçekleri tokat gibi yüzlerine vurmak için çıktık. 

BUNDAN SONRA HER YALAN DA KARŞISINDA ARENA'NIN ASLANLARINI BULACAKSINIZ!!! 


ARENA ASLANI ÖZEL

( Bu haber 11228 kez görülmüştür )


YAZAR : ait diğer haberlerini görmek için tıklayınız...


Yorumlarınız

Ad,Soyad
İleti Adresiniz
Bize Nereden Ulaştınız

ÖNEMLİ

-Yorum yapan kişi bilgileri kesinlikle gizlidir.Herhangi bir reklam amaçlı kullanılmaz.

-Buradaki yapılan yorumlar denetim altındadır,onaylandığında sitede yayınlanır


BENZER DİĞER HABERLER1


 Hakkımızda  |  Reklam Fiyatları Bize Ulaşın                          GS Haber Portalı Sitesi - İSTANBUL                                      
sanalbasin.com üyesidirSAVEAJANS